SV Hammers

Supporters van de Landstede Hammers

SV Hammers Nieuws

(SV) Hammer-mondkapje-fotowedstrijd

12 deelnemers streden om de winst bij onze fotowedstrijd. Uiteindelijk kozen de spelers van Landstede Hammers de foto’s van Kensye en Jonathan als winnaars. Zij ontvangen een bal met de handtekeningen van alle spelers erop, een t-shirt, een gesigneerde kerstkaart en een mondkapje van SV Hammers en Landstede Hammers.

Heel gezellige spelletjesavond met de spelers

Afgelopen maandag kwamen in de businesslounge in het Landstede Sportcentrum de spelers en de fans samen voor een gezellig avondje spelletjes. Toen de spelers en de fans over de verschillende spelen waren verdeeld, barstte de strijd aan alle kanten los. Het gevoel voor competitie zit niet alleen bij de spelers bleek wel. De schroom, voor […]

Game-night voor het team en de fans

Maandagavond 25 november van 19:00 – 21:00 Meet and play! Kom samen met onze spelers gezellig spelletjes spelen! Wij zorgen voor lekkers en spelen, jullie voor de gezelligheid, samen hebben we een leuke avond!

Ga mee naar Groningen!!

Ga mee met de Bus!

    Morgen is er een grote wedstrijd in Den Bosch, daar wil je bij zijn! En dat kan. Ga mee met de bus naar de wedstrijd. We gaan met een touringcar vanaf Landstede Sportcentrum naar de Maaspoort in Den Bosch Verzamelen is om 17:30, de bus vertrekt om 17:45 uur. De kosten zijn: Volwassenen […]

Op puntenjacht

Door Remco van Vliet Op een koude besneeuwde avond verzamelen Hammer-fans en spelers zich bij Urbana. In een gezellig samenzijn binden spelers en fans met elkaar de strijd aan. Onder het toeziend oog van de coaches Herman van den Belt en Mark Schutterhoef verdelen de spelers en fans zich over de vier banen. Er wordt […]

Bowlen

Aanstaande dinsdag gaan we bowlen met de spelers.

ALV

Op 27 september 2018 werd in Landstede Sportcentrum de jaarlijkse ALV gehouden. De Notulen vind je hier: Notulen van de laatste vergadering + jaarverslag:Verslag ALV SV Hammers 2018-2019 (klik op de link)

Team 2018 – 2019

Verder Bericht

Vorige Bericht

© 2021 SV Hammers

Thema door Anders Norén

Translate ยป