Dinsdag aan het begin van de avond kregen wij dit bericht onder ogen:

2017 03 14 15.30

 

Wij hadden al heel erg veel ontevreden geluiden gehoord over hoe het in Groningen was gegaan met de kaartverkoop en we twijfelden in eerste instantie niet aan de oprechtheid van dit artikel.
De fans in Zwolle voelden zich tekortgedaan doordat voordat wij ons kwalificeerden de beste kaarten op de hoofdtribune van Martiniplaza al verkocht waren en wij op de reguliere uittribune geplaatst zijn. Dit terwijl een bekerfinale natuurlijk niet als een thuiswedstrijd voor Donar ingericht mag worden.

Een van de fans ging niet bij de pakken neerzitten en boog de frustratie over deze oneerlijkheid om en produceerde bovenstaand "artikel". Wij zetten hier in eerste instantie geen enkel vraagteken bij en namen het over in de communicatie.

Zo leren wij weer dat als je graag wilt dat iets waar is, je kritisch vermogen wat afneemt.

 

 

 

 

 

Additional information